Kadın

2019 Yaz Trendi: En Havalı 4 Kısa Saç Kesimi

Uzun saçlarımızı severiz evet ama kısa saçlı olmak istemiyor da değiliz. Kısa saç demek cesur bir kadın demek, yaz ayları da geliyorken uzun saçlar bizi sıkabilir. Küçük tatlı bir saç kaçamağı yapılabilir. “kısa saç istiyorum ama ya çirkin olursa.” diyenler buradasınız biliyorum; en fazla ne olabilir ki tarz olmaktan başka? Hem kökü bizde değil mi, uzar. Kısa saçlar bakım açısından da kolaylık sağlar. Ayrıca yaz aylarında uzun saç gibi bir külfetten kurtulup tarz sahibi olmak da var.Hacim sahibi bir kısa saç modelini kim istemez ki, işte tam da bu ikileme düşmüşken sizin için yaz için en havalı 4 kısa saç kesimi stilini bir araya getirdik.

1) Bob Tarzı Saç Kesimi

Bob Tarzı Saç Kesimi
Bob Tarzı Saç Kesimi

Kısa saç istiyor fakat maskülen görünümden mi korkuyorsunuz? O zaman sizi hemen buraya alalım; enseden çeneye doğru uzayarak gelen küt denebilecek bombeli bob saç stili ile tanışın. Uzun seneler boyunca değişmeyen, modası geçmeyen, her sene tercih edilen, saça kısa kesilmesine rağmen hacim veren bu model, saça istenildiği biçimde şekil verilmesi konusunda oldukça başarılı bir kesim modeli kısa saç severlerin göz bebeği olan bob kesim, bu yazın trendi olabilecek en havalı 4 kısa saç kesimi stili arasında bir numara.

2) Lob Tarzı Saç Kesimi

Lob Tarzı Saç Kesimi
Lob Tarzı Saç Kesimi

Bu kesimin ismi lob (long bob) ve bu yazın trendi olabilecek yaz için en havalı 4 kısa saç kesimi stili listemizde ikinci sırada yer alıyor. Tartışmasız her yüz tipine giden bu model, bob kesimin benzeri ama uzun olanıdır. Tam kısa bir saça cesaret edemeyen kadınların kullandığı en sevilesi, kesme şeklinden dolayı boyun kısmını uzun gösteren, sizin de gönüllerinizde taht sahibi bu kesim modeli uzun yıllar boyu bizimle olacak gibi görünüyor.

3) Pixie Tarzı Saç Kesimi

Pixie Tarzı Saç Kesimi
Pixie Tarzı Saç Kesimi

Kısa olsun ama kadınsı da olsun, aynı zamanda da tarz olsun diyenlerden misiniz? O zaman sizi, Pixie kesim ile tanıştırayım. Oldukça cesaret isteyen bu model, bence her kadının denemesi gereken bir model.

4) Kazınmış Tarz Saç Kesimi

Kazınmış Tarz Saç Kesimi
Kazınmış Tarz Saç Kesimi

“Ben kendime, yüz yapıma güvenirim.” diyen her kadının ömründe bir kez de olsa denemesini önerdiğim bir model olarak; bu yazın trendi olabilecek yaz için en havalı 4 kısa saç kesimi stili listesinde dördüncü sırasını alıyor .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu