Genel

Nakliyatta Kalite

İstanbul evden eve nakliyat firması taşıma sırasında gerçekleştirdiği kaliteli paketleme ve montaj gibi hizmetlerini eksiksiz olarak yerine getirerek İstanbul ilinin en çok aranılan nakliyat şirketlerinden birisi olmaya devam etmektedir.

İstanbul evden eve nakliyat firması gerçekleştirmiş olduğu kaliteli taşımacılık hizmeti sayesinde geniş bir referans listesine sahiptir. Müşteri memnuniyetini ön planda turan taşıma şirketimiz nakliyat konusunda uzman personeli ile müşteri mağduriyetinin tamamen önüne geçmektedir. Firmamız uzman personeli sayesinde taşıma işlemleri sırasında oluşabilecek eşya zararlarının tamamen önüne geçmektedir. Firmamız taşıma sırasında kendi imalatı olan ambalaj ürünlerini kullanmaktadır. Ambalaj taşıma sırasında eşyaların zarar görmesini engellemektedir. Bunun yanında nakliye araçlarımızın içerisi de taşıma işlemi için özel olarak tasarlanmıştır. Taşınması zor olan büyük boyutlu eşyalarınızı için asansörlü taşıma hizmetini gerçekleştiren firmamız taşıma sırasında yenilikçi çözümleri sizlerle buluşturmaya devam etmektedir. Firmamız taşıma sırasında eşyalarınızın arasına destek malzemeleri koyarak eşyalarınızın araç içerisinde üst üste gelmesini önlemektedir.

Taşıma sırasında olabilecek zararları önlemek için firmamız eşyalarınızı sigorta kapsamı altına almaktadır. Firmamız tüm bu işlemleri mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Hizmet sonucunda oldukça ekonomik bir fiyat talep eden firmamız bütçenize en uygun hizmete ulaşmanızı sağlamaktadır. Firmamız nakliyat konusunda her geçen gün hizmet kalitesini arttırarak İstanbul’da saygın firmalar arasındaki yerini korumaya devam etmektedir. Sizde hizmetlerimiz hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu