Genel

Nadide Güzellik Sarıyer

Sarıyer güneyde Beşiktaş batıda Eyüp güneybatıda Kâğıthane kuzeyde Karadeniz ve doğuda İstanbul boğazı ile çevrili İstanbulun Avrupa yakasındaki nadide ilçelerinden birisidir. İlçede 26 semt bulunmakta olup en bilindik olanları Baltalimanı, Büyükdere, Darüşşafaka, Emirgan, Derbent, Çayırbaşı, İstinye, Kazımkarabekir, Maden, Kireçburnu, Tarabya, Rumelihisarı, Rumeli Kavağı, Yeniköy dür.

Ev taşımasında kullanılacak olan araç ve teçhizatların günümüz şartlarına uygun olması ve ilerleyen teknolojik sistemler doğrultusunda gelişmiş olması çok önemlidir. Günümüzde binaların çok yüksekliği göz önünde bulundurulursa üst katlara taşınması veya indirilmesi gereken eşyaların herhangi bir zarara uğramaksızın deneyimli personeller tarafından asansörlü taşımacılık sistemiyle yerinden alınarak gideceği yere herhangi bir hasar meydana gelmeden teslim edilmesi firma ve müşteri açısından çok önemli olup bu firmanın prestiji açısından da büyük önem taşımaktadır. Sarıyer Evden Eve Nakliyat taşınan eşyaların demonte halinde iken yerine teslim edildiğinde tekrar monte edilerek müşteriye teslim edilmesi firma için artı puan kazandıracaktır. Sektörde birbirleriyle yarışan firmaların müşteriye sundukları hizmetin kalitesi çok önemli olmakla beraber hem firma prestij açısından hem de müşteri memnuniyeti açışından büyük önem arz etmektedir.                      

Sarıyer ilçesi muazzam  güzelliklere ev sahipliği yapan  nadide ilçelerimizden biridir. Kömürcü Bendi, Elgiz Çağdaş Sanat Müzesi, Yeniköy Sinagogu, Neşet Suyu, tatilcilerin gözde mekânlarından olan Marmaracık Koyu, Telli Baba Türbesi, Belgrad Ormanı, Rumeli Feneri, Emirgan Korusu, Sadberk Hanım Müzesi, Aşiyan Mezarlığı, Rumeli Hisarı ve Kalesi, Sakıp Sabancı Müzesi görülmesi gereken yerlerdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu