Genel

Muhteşem Bir Gün Batımı

2008 yılında ilçe statüsüne kavuşan Sancaktepe İstanbul Anadolu Yakasında güneyinde Kartal, güneydoğusunda Sultanbeyli, güneybatısında Maltepe, doğusunda Pendik, batısında Ümraniye ve Ataşehir ve kuzeyinde Çekmeköy’ e komşu olan yeni bir ilçedir. Yunus Emre, Veysel Karani, Sarıgazi, Yenidoğan, Mevlana, Emek, Kemal Türkler ilçedeki 18 semt arasında en çok adı duyulmuş olanlardır.

Nakliyat yapılacağı zaman eşyanın bir yerden başka bir yere nakledilmesi sırasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunların başında ise nakliyat firmasının güvenirliği gelmektedir. Sundukları hizmetle işlerindeki uzmanlıkları ve tecrübeleri müşterilerin kendilerini seçmelerindeki en büyük tercih sebeplerini oluşturmaktadır. Sorunsuz taşınma için seçilen firmanın araç donanımlarının tam olması çalışan elemanların bilgili ve işinde uzman olmaları çok önemlidir. Sancaktepe Evden Eve Nakliyat her türlü nakliyecilik konusunda gönül rahatlığı ile seçebileceğiniz güvenirliliği açısından bugüne kadar müşterilerinden tam not almış bir firmadır. Eşyaların taşınması konusunda yılların getirmiş olduğu tecrübeli iş ahlakı ile birlikte günümüzün teknolojisini birleştirerek modern ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.                

Sancaktepe ilçe olmadan evvel Darıcanın en yüksek olan tepesinde bulunan bir belde idi. 240 bin dönüm arazi üzerine kurulmuş olan bu yer görülmesi gereken bir doğa harikasıdır. Bölgede bulunan piknik alanları, yürüyüş yolları ve doğal parkları peyzaj tasarım ödülüne layık görülmüştür. Buradan güneşin batışını seyrederken göreceğiniz manzara size olağanüstü muhteşem bir ziyafet çekmenizi sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu