Genel

Kendini Yenileyen İlçe

1987 yılında Bakırköyden ayrılarak ilçe statüsüne geçen Küçükçekmece, İstanbul ilinin batısında kurulmuş olup kendi ismiyle aynı adı taşıyan gölün çevresinde bulunmaktadır. İlçenin 21 semtinin içinde en bilindik olanları Sefaköy, Cennet, Atakent, Gülltepe, Halkalı, Kanarya, İstasyon, Kartaltepe, Fevzi Çakmak, Yeşilovadır.

Evden eve nakliyat firmaları sektörlerinde çok fazla kendilerini geliştirmeleri gereken bir iş koludur. Her geçen gün ilerleyen teknolojinin sunmuş olduğu imkânlar doğrultusunda firmaların ve çalışan personelin sürekli kendilerini ve ekipmanlarını geliştirerek her zaman sektörlerinde öncü firmalar arasında olmaları gerekmektedir. Gelişimlerini sektörlerindeki pazar ağıyla doğru orantılı olarak sürdürmeleri ve şekilde her zaman diğer firmalara göre bir adım daha ileriye taşımaları gerekmektedir. Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat sizlere her türlü konuda teminat ve güvence vererek eşyalarınızın taşınma aşamasında herhangi bir şekilde uğrayabileceği zarar ve ziyanı sigorta kapsamına alarak tüm sorumluluğu kendi üzerlerine almaktadırlar. Taşınacak eşyaların sevkiyatını yapacak araçların her koşula uygun ve hijyenik olması müşteriler ve firma açısından çok önemli bir konudur.

Sefa köy Kültür Merkezi küçük çekmecenin eğitim merkezlerinin başında gelen verdiği birçok hizmetler ile her yaştan insana hitap edebilmektedir.16km2 lik bir alana sahip olan Küçükçekmece gölü Nakkaş, Sazlı ve Ekinoz dereleri tarafından beslenmektedir. Uzun yıllardan beri göçmen kuşlar için en önemli dinlenme sahası olmaya devam eden gölün kuzeyinde bulunan Yarımburgaz Mağarası görülecek yerlerdendir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu