Genel

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Haliç’in cazibesi sizi alıp hem eski tarihe hem de modern İstanbul’un tarihle birleştiği noktalara doğru yolculuğa çıkarmaktadır. Haliç’in hemen kenarında yer alan ve içinde Eyüp Camisini de barındıran Eyüp ilçesinde hala tarihi doku kendini hissettirmektedir. Eyüp camisinin uhrevi havası neredeyse tüm ilçeyi sarıp sarmalamıştır. Eyyup El-Ensari Hz. Adına yaptırılan Eyüp Camisinin muhteşem mimarisi Türk – İslam mimarisinin en güzel örneklerinden birini oluşturmaktadır.

Haliç’in cazibesi sadece Haliç Köprüsü ve Eyüp Camisiyle sınırlı değildir. Haliç denizi kıyısı boyunca oluşturulan yeni parkların yeşil dokusu ile Haliç’in mavisi bu kıyılarda birleşmektedir. Eyüp ilçesindeki uhrevi havayı solumak ve burada yaşamak isteyenlerin taşınmaları durumunda Eyüp evden eve nakliyat yardımcı olmaktadır.İster ev, ister ofis, isterse mağaza taşımacılığında güvenli bir adres olan bu firmanın sektördeki tecrübesi ve uygun fiyat politikası nedeniyle tercih edebilirsiniz. Eşyalarınızı çizilmeden ve zarar görmeden taşıtmak istiyorsanız bu firma size uygun seçeneklerle evinizi taşır ve taşıma işlemini sigorta kapsamına alarak da oluşabilecek hasarlardan etkilenmemenizi sağlar. Tüm eşyalarınız uygun ambalajlarla sarılarak taşındığı için de oluşabilecek zararlar minimumda kalır.

Haliç’in cazibesi sadece altın boynuz olmasından değil, tarihi ve kültürel yapısından da kaynaklanmaktadır. Haliç’e kıyısı bulunan ilçelerden Eyüp’ün tarihi ve turistik yerleri de bambaşka bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Huzurlu yapısıyla bilinen Eyüp, burada yaşayanları kendi huzuruyla sarıp sarmalamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu