Faydalı Bilgiler

En iyi Mini Diziler

Yerli ve yabancı en iyi mini diziler, tek sezon olmaları ve sürükleyici hikayeleriyle dikkat çekmektedir. HBO, BBC, Netfilx ve BluTV yapımı diziler, IMDB puanları yüksek olan, gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan seçeneklerle de karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Türkiye’de Şahsiyet dizisi dikkat çekerken, Meksika yapımı olarak yeni bir versiyonu çekilerek, dünya çapında da ilgi çekmiştir.

Tüm Zamanların En İyi Mini Dizileri

Tüm zamanların en iyi mini dizleri olarak, TheNight Of 9 bölümlük bir seri olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda Unorthodox’da yüksek IMDB puanıyla ilgi çeken ve Yahudilerin hayatını anlatan farlı bir yapım. Özellikle 4 bölümden oluşması da film kadar etkili bir iz bırakıyor.

  • Normal People
  • WhenTheySee us
  • OliveKitteridge
  • 22. 63
  • Şahsiyet
  • Masum

Dizileri dram, aksiyon, polisiye sevenler için tüm zamanların en iyi seçenekleri arasında yer alan dizileridir.

En İyi Mini Diziler Netflix

Netflix yapımı olarak ilgi çeken AlıasGrace, Damızlık Kızın Öyküsü’nün yazarı olan MargeratteAtwood kaleminden diziye uyarlanmıştır. WhaenTheySee us dizi de son zamanlarda ilgi çeken diziler arasında yerini alırken, TheEnglısh Game ve Unbellıevable dizi de netflix yapımları arasında ilgi çekmektedir.

Eski dönem dizileri için AlıasGrace ile etkileyici bir hikayeye başlayabilirsiniz Gerilim, suç ve drama sevenler için en iyi seçeneklerden biri olarak, aklınıza kazınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu