Faydalı Bilgiler

En İyi İmplant Markaları

En eski Alman markaları ve ödüllü İsviçre markaları, en iyi implant markaları arasında yer almaktadır. Diş sağlığı için uygun görülmüş olan markalar, kemik ve diş etine uyumlu olması aynı zamanda uzun süre kullanım imkanı vermesiyle bilinmektedir. Diş doktorlarının tavsiye ettiği ve kullandığı markalar arasında bulunan Implant seçenekleri, kaliteleriyle dikkat çekmektedir.

Hangi İmplant Daha iyi?

Alman Implant markalarının iyi olduğunu vurgulayan Diş hekimleri, özellikle implantın yapım malzemesi ve kalitesiyle, uzun süre sağlıklı diş kullanımına dikkat çekmektedir. Diş eti ve çene kemik yapısına uyum sağlayan esnek özellikleri bulunan implant modelleri her zaman tercih edilen tıbbi malzemeler arasında bulunmaktadır.

  • Nobel Biocare olarak kaliteli yapısıyla tercih edilen İsviçre menşeiyi bulunan implant markası en çok tercih edilenler arasındadır.
  • Ritter marka Alman markası olarak hekimler tarafından kullanılmaktadır.
  • ITU Straumann en çok bilinen ve tercih edilen implant markasıdır.
  • Bego, Trias ve ICX markaları da Alman markası olarak diş sağlığı için tercih edilmektedir.

1 Tane Implant Ne Kadar?

Tek diş için uygulanabilen Implant, en iyi ımplant markaları ve özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarına sahiptir. 2021 yılında özel diş hastaneleri ve devlet hastanelerine göre kullanılan malzemeyle fiyat aralıklarıyla karşımıza çıkmaktadır.

Bir implant fiyatı minimum 3000 TL ile maksimum 10000 TL arasında değişmektedir. Üst çene ve alt çene modellerine göre de farklı fiyatlar alabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu