Faydalı Bilgiler

En İyi Fal Uygulaması

Mobil uygulamalarda en iyi fal uygulaması, İngilizce ve Türkçe dil seçenekleriyle dünya çapında kullanılan ve en çok indirilen seçenekler arasında yerini almıştır. En yakın ve doğru tahminleri vererek, birçok kullanıcının memnun kaldığı uygulamalar, kahve falı, tarot ve el falı seçenekleri sunan ücretli ve ücretsiz kullanım şansı veren uygulamalardır.

En İyi Kahve Falı Uygulaması Hangisi?

Kahve falınızın fincan ve tabak fotoğrafını çekerek, uygulamayı ücreti ya da ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Falaadin uygulaması çıktığı ilk yıldan bu yana ilgi görmektedir. Ücretsiz uygulamalar arasında tercih edilen uygulamalardan bir diğer de falcı bacı uygulamasıdır. Telve uygulaması da en çok kullanılan fal uygulamaları arasında yer almaktadır.

7 gün ücretsiz kullanabileceğiniz online fal uygulamasında, aradığınız sadece kahve falı değilse, falaadin ve falcı bacının birden fazla fal seçeneği bulunmaktadır.

Falcı Bacı Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Mobil uygulama alanında en iyi fal uygulaması olan falcı bacı, kolay ve hızlı kullanımıyla dikkat çekmektedir. Kahve telvesinin fotoğrafımı çekerek kullanabileceğiniz uygulamada 30 dakika ile 1 saat arasında sonuç alabileceğiniz seçeneklere yer verilmiştir.

  • Fincan ve tabakta bulunan telveleri farklı açılardan çekerek uygulamaya yükleyiniz.
  • Uygulamanın onay verdiği fotoğrafları gönderiniz.
  • 10 dakika ve 30 dakika sonra uygulamayı açarak falınızı okuyabilirsiniz.
  • Diğer fal uygulamaları için menü seçeneğindeki kategorilere bakabilirsiniz.
  • Kahve falı uygulaması olarak en çok tercih edilen falcı bacı ücretsiz olarak kullanabileceğiniz seçenekler sunar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu