Faydalı Bilgiler

En İyi Cast Ajansları Sıralaması

Kişiler oyunculuk kariyerlerine cast ajansları ile birlikte başlarlar.Cast ajansları ile görüşme yapıp onaylandığı takdirde herhangi bir dizi, film ya da reklamda yer alabilirsiniz. Burada önemli olan en iyi cast ajansları sıralaması içerisinde güvenilir bir ajans tercihi yapılmasıdır.

Cast Ajansları Güvenilir Mi?

Cast ajansları güvenilir mi sorusu için net bir cevap bulunmaz. Bu bazı ajanslar için kesinlikle güvenilir olduğu yönünde söylenebilir. Bazı ajanslar için ise yalnızca kişileri dolandırmak amacıyla olduğundan dolayı güvenilir denilmesi mümkün değildir. Ajanstan ajansa göre farklılık gözetir. En iyi cast ajansları sıralaması şu şekildedir;

  • Erberk ajans
  • Fenogram ajans
  • Micropprodüksiyon
  • Oscar ajans
  • Mayadrom ajans olmaktadır.

Bu ajanslar yaklaşık 20 yıla dayanan geçmişleriyle birlikte birçok tanınmış manken, oyuncu ya da fotomodeli yetiştiren ajanslardır.

AjansKayıt Parası Alır Mı?

Herhangi bir ajansa başvurup oyunculuğunu ile ilgili önerilerinizi göstermek istediğiniz takdirde göstermeden önce ajansa kayıt olmanız gerekir. Ajansa başvuru için ücret talep etmez. Fakat belirli ajanslara göre bir kayıt ücreti ödenir. Sonrasında herhangi bir ücret ödenmeyebilir.

Bu durum ajanstan ajansa göre değişebilir. Fakat güvenilir ajansları tercih ettiğiniz takdirde kayıt parası gibi bir etmen bulunmaz. Yalnızca sizin denemeniz görülür. Eğer ki ajans tarafından uygun görülürseniz farklı projelerde yer alabilmeniz adına bir ödemeniz istenir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu