Kadın

En İyi 5 Maskara Markası

Geçmişten günümüze hemen hemen tüm kadınlar güzel görünmek uğruna her yolu denemiş her bedeli de ödemiştir. Her güzel bütün, onu süsleyen ince detaylardan oluşur; kirpikler yüzümüzdeki kilit iletişim noktası olan gözü çevreleyen, hem işlevsel hem de estetik görevi olan yegane parçalarımızdan birisidir. Kadınlar da bu parçayı daha etkileyici bir hale getirmek için takma kirpik etkisi yaratan maskara adındaki bir makyaj malzemesinden yararlanırlar. Ben de bu uğurda sizin için en iyi 5 maskara markası isimli yazımda en iyi maskara markalarının yorumunu yapacağım. Umarım beğenirsiniz. Yorum atmayı unutmayın! 👩

1) Lancôme Hypnose Mascara

Belirgin kirpik denince akla gelen bu kült isim, bana göre zirvenin değişmeyen sahiplerinden birisi. İsminden de anlaşılacağı üzere sürüldüğünde bakışlarınıza yakalananın hipnoz etkisi yaşayacağı bu ürün hacim veren yapısı ve tek tek ayırıcı özelliğinin yanında, kıvrık ve takma kirpik etkisi veren görünümüyle bizim en iyi 5 maskara markası yorumları listemizde, sizin de gönüllerinizde birinci sırada yer almaya devam ediyor.

2) Clinique High Lengths Mascara

Kirpikleriniz kısa mı? Daha uzun kirpiklere mi sahip olmak istiyorsunuz? Bu maskara tam size göre, tel tel ayıran yapısı ve kıvrık olarak tasarlanmış fırça anatomisiyle en çok kullanılan maskaralar arasında yerini koruyor.

3) L’oreal Paris Paradise Extatic

L’oreal Paris Paradise Extatic
L’oreal Paris Paradise Extatic

Uygun fiyatlı maskaralar arasında şüphesiz çok sevilen, kalıcı ve hacim veren, üstelik kat kat uygulanabilen yapısıyla, en iyi 5 maskara markası listemizde üçüncü olarak yerini alıyor

4) Shiseido Full Lash Multi-Dimension

Hacim severleri buraya alalım. Bana göre bu ürün, maskarada devrim niteliğinde bir özelliğe sahip olarak tasarlanmış. Fırça yapısı öyle işe yarar bir şekilde tasarlanmış ki; makyaj yaparken size ekstra kolaylık sağlıyor.

5) Essence I Love Extreme Crazy Volume Mascara

Essence I Love Extreme Crazy Volume Mascara
Essence I Love Extreme Crazy Volume Mascara

En zorlu kirpiklerin bile üstesinden gelen bu maskara, kirpiklerinize kattığı çılgın hacim ile bakışlarınıza ultra seksi bir boyut kazandırıyor. Pigmentasyonu oldukça iyi olan bu maskara, XXL fırçasıyla kirpikleri tek tek siyaha boyuyor. Gün boyu kalıcı etkiye sahip bu ürün en iyi 5 maskara markası listemizde beşinci sırada karşımıza çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu