Kadın

Göz Makyajının Vazgeçilmezi: En İyi 5 Far Paleti

Bu yazımızda sizler için hem ton uyumlulukları hem de pigment açısından başarılı dediğimiz en iyi 5 far paleti markasını sıraladık.

5) Pastel Eyeshadow Quad

Pastel Eyeshadow Quad
Pastel Eyeshadow Quad

Söz konusu paletimiz 4 renk içeriyor. Her bir renk tonu diğeriyle uyumlu olabilecek şekilde ayarlanmış bu da satın alırken oluşacak kafa karışıklığının önüne geçiyor. Fiyatı ve performansı eş değer nitelikte her makyaj çantasında olması gereken bir palet.

4) Absolute New York Art Of Rose

Gülün doğallığı ve sadeliği bu palette can bulmuş adeta! 10 renkten oluşan bu palet gülün en asil tonlarına sahip. Hafif ve sade görünüm sevenlerdenseniz bu palet sizin için tam bir bitirim. “E ben gece makyajı da yapıcam ?” diyor gibisiniz dert etmeyin paletin son tonlarına doğru koyulaşan renkler de var ama geneli rose etkisinin sadeliğiyle bezenmiş şekilde, aynanın karşısına geçin ve yüzünüzde gül tazeliğini hissedin.

3) Maybelline New York – The Burgundy Bar Far Paleti

Maybelline New York - The Burgundy Bar
Maybelline New York – The Burgundy Bar

Bu palete ba-yıl-dım. Kesinlikle en iyi 5 far paleti markası listemde yer vermeliydim. Bordo ve bakır renklerinin en iyi harmanlanışını bu palette gördüm ayrıca toprak tonları da var. Bayağı başarılı diyebilirim bir diğer özelliği de metalik vurgu yapıyor olması, kaldı ki yoğun renklerin metalik ile vurgulanması ayrı bir büyü bana göre. Pigment gücüne diyecek yok. Aşık olunası tutkulu tonların bir arada bulunduğu 12 renkten oluşuyor mutlaka deneyin derim.

2) Maybelline The City Kits Pink Edge Far Paleti

Bu palet bir devrim niteliğinde bana kalırsa. Zira bünyesinde yalnızca far paleti değil highlighter ve allık da bulunduruyor. Bunların haricinde 8 tondan oluşan bu paletimiz pembe ve gri tonlarının hoş uyumu ile dumanlı göz makyajımıza tatlı bir dokunuş yapıyor. Yalnız şu konuda uyarmalıyım; highlighteri simli yapıda olduğu için benim pek içime sinmedi ama bunun dışında en iyi güvenilir listesinde göze çarpan gayet başarılı bir ürün.

1) L’Oréal Paris Cherry My Cheri Far Paleti

Geldik en iyi 5 far paleti önerisi listemizin 1 numarasına benim far paletlerimin arasında en iyisi bu palet bana göre, hazır bahar da geliyorken bu cıvıl cıvıl paleti bir deneyin derim pigmentasyon açısından mükemmel boyutta olan bu paletin içerisinde 16 renk bulunuyor yarısı simli yarısı mat olmak üzere. Aydınlık ve canlı bir yüz görünümü için vazgeçilmez bir parça.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu