Teknoloji

En İyi 5 Çamaşır Makinesi Önerisi

Her kadın evinde ultra temiz yıkayan ve geniş hacimli bir çamaşır makinesi ister. İşte bu noktada
gelişen teknoloji bu isteğimize olanak veriyor. Çamaşır makinesi almak kolay iş önemli olan en
sağlamını ve kullanışlı olanını bulup seçmek. Ben de size yardımcı olmak için küçük çaplı bir araştırma
yaptım.

1) LG (FHOC9CDHK7 + F70E1UDNK1) 17 Kg. Yıkama, 10 Kg. Kurutma Makinesi + 3,5 Kg. Yıkama ve Üstün Özellikli Çamaşır Makinesi

En iyi 5 çamaşır makinesi önerisi listemizde birinci sırayı kapan söz konusu makine; aynı anda 2 farklı yıkama yapabiliyor. Biri normal kazan diğeri aşağı kısımda bulunan yatay kazan olmak üzere 2 adet kazanı var; üst kazan 17 Kg., alt kazan 3,5 Kg. ayrıca makine 10 Kg.’lık bir kurutma kapasitesine sahip. 6 Motion DD teknolojisi sayesinde farklı kumaş tipleri için ovma, çitileme ve döndürme gibi çok yönlü yıkama özelliklerine sahip. Bunun dışında en sevdiğim özelliği durdurup çamaşır katabilmemiz. en güzeli de sessiz çalışan bir yapısı var.

2) Bosch WAT28480TR A+++ 9 Kg. 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Bosch gayet kaliteli ve müşteri memnuniyetine önem veren en iyi 5 çamaşır makinesi önerisi listemizde ikinci sırada yer alan yegane markalardan birisidir. En sevdiğim markadır kendisi. 9 Kg. yıkama kapasitesine sahip olan makine 1400 devirlik gücü ile bizi şaşırtan bir performans sergiliyor. Reload diye bir teknoloji var; eğer herhangi bir çamaşırı atmayı unutursanız bu teknoloji sayesinde kapağını açıp atabilmeye olanak sağlıyor.

3) Samsung WF90F5E0W2W/AH A+++ 9 Kg. 1200 Devir Ecobubble ve Çok Fonksiyonlu Çamaşır Makinesi

Samsung WF90F5E0W2W/AH
Samsung WF90F5E0W2W/AH

EcoBubble teknolojisi adındaki durum sayesinde elektrikten tasarruf sağlıyor. Sahip olduğu seramik rezidansı ise kireç oluşumunu engelliyor bu sayede enerji tasarrufunu da sağlıyor. 9 Kg. yıkama kapasitesi bulunan makine kalabalık aileler için birebir.

4) Indesit IWD 71252 C ECO EU A++ Enerji Sınıfı

A++ sınıfı, 7 Kg. ve 1200 devir olan bu çamaşır makinesi, fiyat olarak uygun olmakla beraber pek çok özelliğe sahip. 16 yıkama programına sahip bu çamaşır makinesi enerji tasarrufunda başarı gösteriyor.

5) Arçelik 8145 YK A Enerji Sınıfı Çamaşır Makinesi

Arçelik 8145 YK
Arçelik 8145 YK

8 Kg. yıkama ve 5 Kg.’da kurutma kapasitesi olan bu makine hem yıkama hem de kurutma özellikli makine
arayanlar için çok uygun bir makine. Bunun yanında performansı bütün ilgileri üzerinde topluyor. En iyi 5 çamaşır makinesi önerisi listemizde beşinci sırada yer alıyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu