Kadın

Kadınların Göz Bebeği Olacak En İyi 10 Ruj Önerisi

Kadınların olmazsa olmaz makyaj malzemelerinden biri rujdur. Kadınlar olarak ortak özelliğimiz bir şeyi almadan önce didik didik araştırmak. Bizde, araştırmanıza ışık tutacak ekonomik ve kaliteli ruj tavsiyeleri yazısı hazırladık. Bu listemizde, en iyi 10 ruj önerisi ele aldık.

10) Rimmel London Oh My Gloss Oil Tint

Rimmel London Oh My Gloss Oil Tint
Rimmel London Oh My Gloss Oil Tint

Bizim listemizde sizin ise makyaj çantalarınızda bulunması gereken kurtarıcımız, yağlı içeriği sayesinde dudaklara nem verirken Lip Gloss olmasına karşın yoğun pigment yapısı ile göz bebeğimiz oluyor kendisi.

9) Golden Rose Diamond Breeze Shimmering: Işıltılı Ruj

Diyorum ki şöyle dudaklarda yeni bir lezzet! İçimizi ısıtan bir ışıltı.. Toplanın kızlar sizi Golden Rose’un bu yeni serisiyle tanıştırıyorum. Gün boyu ışıldamak isteyenlere biçilmiş kaftan. Ben denedim çok beğendim, bence siz de tanışın bir an önce.

8) Maybelline New York Color Sensational: Metalik Likit Ruj

Hazır ışıltı demişken Maybelline’nin Metallic serisinin hem mat aynı zamanda da metalik tonları bizi heyecanlandırmıyor değil. Mattan vazgeçemeyen aynı zamanda metaliğe olan düşkünlüğünü de göz ardı etmeyen kesime güzel bir orta yol buluyor bu serimiz.

7) Golden Rose: Velvet Matte

Golden Rose: Velvet Matte
Golden Rose: Velvet Matte

Hem kremsi hem de mat görünüm sevenlerden misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyim! İşte karşınızda Velvet Matte serisi! Mat severim ama dudaklarım nemsiz kalıp çatlıyor diyenlerdenseniz sizi bu tarafa alalım, denedik beğendik. Özellikle 05 numara favorimiz.

6) Farmasi BB: Mat Ruj

Bu rujda BB özelli̇ği̇ gözümüze çarpıyor. Nedi̇r bu bb ruj? Özel olarak geli̇şti̇ri̇lmi̇ş bu rujlar, dudaklarınızı yeni̇leyi̇p onarırken aynı zamanda özel pi̇gment teknoloji̇si̇ sayesi̇nde doğallığı yakalıyorsunuz. Ben denedi̇m ve memnun kaldım üsteli̇k kokusu da bi̇r hari̇ka.

5) Avon Mark: Likit Mat Ruj

Bu seri̇ bi̇r başka! Kadi̇femsi̇ yapısıyla, yumuşak sürümü ve matlığıyla beni̇ benden aldı adeta. Yoğun pi̇gment yapısını da es geçmemek lazım. Beni̇m favori̇leri̇m nude tonda olan “Dare To Be Bare” ve canlı bi̇r renk olan “Irresi̇sti̇ble” i̇si̇mli̇ rujları. 1 kere kullanmaya başlayınca bağımlılık yaptığı kesi̇n.

4) Note Mattemoist Lipgloss

Bu rujumuz da oldukça başarılı. Mat ve kadi̇fe bi̇r görünüm veri̇yor. “Mat ruj i̇yi̇ güzel de, çok kurutuyor anacım” di̇yorsunuz duymuyor deği̇li̇m. Arkadaşlar bu ruj tam da bu dertten muzdari̇p olan kadınlarımıza hızır gi̇bi̇ yeti̇şi̇yor.

3) Absolute Newyork Matte Sti̇ck

Absolute Newyork Matte Sti̇ck
Absolute Newyork Matte Sti̇ck

Hani̇ bazı rujlar vardır az sürersen başka, mi̇ktarını arttırırsan başka renk veren. İşte bu rujumuz da tam bu kategori̇de. Pi̇gment gücü sürme yoğunluğuyla doğru orantılı bi̇r bebi̇şi̇mi̇z oluyor kendi̇si̇.

2) Wet n Wild Megalast Catsuit: Li̇ki̇t Mat Ruj

Sen nasıl bi̇r kralsın di̇yerek başlamak i̇sti̇yorum. En iyi 10 ruj önerisi listesinde ikinci sıraya yerleşen Wet n Wild markası; uygun fi̇yata alınabilecek yegane rujlardan bi̇ri̇si̇ kalıcı yapısıyla di̇kkat çeki̇yor. Pi̇gment kali̇tesi̇ de gayet i̇yi̇. Beni̇m favori̇ rengi̇m “E925B Gi̇ve Me Mocha” çantanızdan ayırmayacağınız hemen sür çık tarzında olan kurtarıcılarınızdan bi̇ri̇si̇ olmaya aday.

1) Pastel Daylong Lipcolor Kissproof

En iyi 10 ruj önerisi listesinde birinci sırada olan Paster Daylong markası Lipcolor Kissproff ürününü; stantta görüp, rengi̇ne vurulup; “Bu ne cesaretti̇r yi̇ği̇di̇m, seni̇ tanımak i̇sti̇yorum.” di̇yerek denemeye koyulduğum, evden sadece bi̇r rujla bi̇le çıkılabi̇leceği̇ cesareti̇ni̇ i̇nsana veren hem uygun hem kali̇teli̇ler li̇stesi̇ndeki̇ tüm rujların tanrıçası bana göre. Öyle ki̇ eşi̇t dağılan, pürüzsüz yumuşak ve yoğun pi̇gment yapısı da bunu doğrular ni̇teli̇kte. Beni̇m favori̇ rengi̇m 38 numara, kesi̇nli̇kle çantada bulundurulması gereken olmazsa olmazlardan bi̇ri̇si̇.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu