Sağlık

En İyi 10 Prezervatif Önerisi

Gerek cinsel yolla bulaşan hastalıklardan gerekse istenmeyen gebeliklerden korunmak için kullanılan prezervatifler de hayatımızdaki her şey gibi en iyisi, ortalaması ve kötüsü olarak değerlendirilebilir. Bu listemizde arkadaşınıza market ve eczanelerden aldırabileceğiniz en iyi 10 prezervatif önerisi yapacağız.

1) O.K. (Okey) Klasik

Okey markası, prezervatif sektöründe ülkemizde listelerin en başında. Bizim en iyi 10 prezervatif önerisi listemizde ise birinci sırada O.K.’un, piyasaya sürdüğü ilk ürün “Klasik” var. “O bir Türkiye klasiği” diyerek prezervatif dünyasının ağır abisi olduğunu belli etmiş.

2) O.K. (Okey) Ritim

“Geciktirici etkisiyle erkeği yavaşlatır, kabartmalı yapısıyla kadını hızlandırır.” sloganıyla piyasaya sürdüğü ürünü mutlaka denemelisiniz. Bu ürünü kısaca; rezervuar uçlu, benzocaine (geciktiricili) ve kayganlaştırıcı içeren prezervatif olarak açıklayabiliriz.
* Ürün geciktirici krem içermektedir. Alerji veya yan etki yapabilir. Lütfen herhangi bir kızarıklık, şişme veya kaşınma durumunda doktorunuza danışınız.

3) O.K. (Okey) Rötar

Okey, Rötar ürününü “Gecikmek güzeldir!” sloganıyla kullanıcılarına sundu. Geciktirici krem etkisiyle erkeği yavaşlatır, zevkin ve heyecanın daha fazla sürmesini sağlar. Okey Rötar, partnerlerin ilişkilerden aldıkları zevki uzatmak için üretilmiş bir kondom ürünüdür.
* Ürün geciktirici krem içermektedir. Alerji veya yan etki yapabilir. Lütfen herhangi bir kızarıklık, şişme veya kaşınma durumunda doktorunuza danışınız.

4) O.K. (Okey) Zero

Okey Zero
Okey Zero

Okey markası, Zero ürününü “Yokmuş gibi.” diyerek prezervatif piyasasına sürdü. Okey Zero’nun en büyük iddiası, ikinizden başka kimse yokmuş gibi demesi. Okey Zero ürününü; rezervuar uçlu, kayganlaştırıcı içeren, aromasız şeffaf prezervatif olarak açıklayabiliriz.

5) O.K. (Okey) Nirvana

En iyi 10 prezervatif önerisi listesinde olmazsa olmaz dediğim; Okey’in yeni ürünü Nirvana da, afrodizyak jeli var. 👿 Ayrıca Okey’in Zero ürünü kadar olmasa da ince olduğu söyleyebilir ve Ritim kadar olmasa da kabartmalı bir yüzeyi olduğunu söyleyebilirim. Okey bu ürünü “Kadınlar artık daha mutlu.” diyerek kullanıcıların beğenisine sunmuş. Kullanıcılarına, oldukça hoş bir ürün.

6) O.K. (Okey) TENN

Okey’in bir diğer ürünü TENN. Özel olarak formüle edilmiş dokusu daha yumuşak ve doğal bir his sağlamakta. Lateks içermediğinden dolayı diğer kondomlar gibi kokmaz, lateks alerjisi olanlara da uygundur. “Gerçek TENN hissi” için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

7) Durex Klasik

Durex’te, Okey gibi ilk önce klasik ürününü piyasaya sundu. Dünyada bir numaralı olan Durex, ülkemizde yeni yeni popüler olmaya başladı. Hakkını da vermiyor değil! Oldukça kaliteli bir ürünler çıkarıyorlar.

8) Durex Ekstra Güvenli

En iyi 10 prezervatif önerisi listesinde ekstra güvenliğe de önem verecektik elbette! İlişki sırasında oluşan sorunlardan en büyüğü kondomun açılması veya yırtılmasıdır. Durex, Ekstra Güvenli ürünü ile bu sorununuza koşarak yetişmiştir. Kalın yapısına rağmen partneriniz ile aranızdaki hissiyatı kaybetmiyorsunuz. Daha fazla kalınlığı ile standart prezervatiflerden daha etkili ekstra korumalı olan Durex Ekstra Güvenli ile korkularınızı bir kenara bırakarak, sadece aldığınız keyfe yoğunlaşabilirsiniz.

9) Durex Intense

Durex Intense
Durex Intense

Yeni Durex Intense prezervatif, kadının orgazma ulaşmasını kolaylaştırmak için üretilmiştir. Her iki taraf için de daha iyi bir cinsel deneyim sunar. Isıtıcı, soğutucu ve tahrik edici hislerin uyanması için Desirex jel ve tırtıklı dokusu ile kullanıcılarına yoğun zevk vaad ediyor.

10) Durex Mutlu Et

Durex’in bir diğer kaliteli ürünü olan Mutlu Et’in sloganı “Ona maksimum zevki yaşat.” Ekstra uyarıcı tırtıklı ve nokta kabartmalı yüzeyi ile partnerinizi mutlu edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu