Alışveriş

En İyi ve En Güvenilir Türk Kripto Para Siteleri

Son yıllarda sıkça dünya gündemine oturan Bitcoin, kağıt paraların yerini alabilecek seviyeye gelebilecek mi?. Dört beş yıl öncesine kadar ülkemizde kimsenin bilmediği bilenlerinde çok umursamadığı bu kripto paralar şu sıralar büyük yatırımcıların dikkatlerini üzerine çekmiş durumda. Ülkemizde de bu para birimine yatırım yapmak isteyen yatırımcılar yabancı coin borsa sitelerinden alım yapamayacağına göre Türk Bitcoin siteleri ne başvurmak zorunda kalıyor. En iyi ve en güvenilir Türk kripto para siteleri listesine göz atmanızı isteriz. Tabii ki daha sonra satın alınan Bitcoinler yabancı borsalara aktarılabiliyor. 

En Güvenilir Türk Bitcoin ve Kripto Para Siteleri

1) paribu.com

En çok kullanılan Bitcoin alım-satım sitelerinden biridir. İşlem kalitesi, ve işlem hacmi yüksek olduğundan dolayı kullanıcıların dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Ayrıca tasarım ve sadelik; sayfalar arası geçiş hızı sabırsız kullanıcıların içine su serpmiştir. En güvenilir Türk kripto para siteleri listesinde birinci sırada yer almakta.

2) btcturk.com

Appstore ve Playstore’da uygulaması bulunan btcturk’ün; işlem hacmine göre en verimli sitelerden biri olduğunu söyleyebiliriz. btcturk’ün bir diğer güzel olayı ise, alım-satım sırasında bir sorun yaşadığınızı farz edersek, canlı desteğe ihtiyaç duymadan yardım merkezini ziyaret edebilirsiniz. Gerçekten çok detaylı ve öğretici döküman listeleri var.

3) koinim.com

Paribu ve btcturk kadar olmasada yüksek bir işlem hacmine sahip, kullanıcılarından alış-satış sırasındaki hızından söz ettiren kaliteli bir sitedir.

4) bitturk.com

2017 yılında kurulan gözde Bitcoin (BTC) alış-satış sitelerinden biridir. Ayrıca bu sitede Ripple (XRP) alım-satımı da yapılabiliyor. Ripple yatırımı yapmak isteyenleri bu siteye yönlendirebilirsiniz.

5) vebitcoin.com

Bitturk, Ripple yatırımı yapmak isteyenler için tercih edilebilecek bir sitedir. Türkiye’de bitturk ve vebitcoin dışında Ripple alabileceğiniz başka bir site bulunmuyor.

6) koineks.com

Koineks sitesi de yukarıdakiler gibi bir Bitcoin alım satım sitesidir fakat işlem hacmi göz önünde bulundurulursa diğer sitelerden geride kaldığı söylenilebilir fakat bu bir eksi değil elbette. Çift aşamalı güvenlik, mesai saatlerini gözetmeyen destek masası ve kolay bir arayüz.. En güvenilir Türk kripto para siteleri listesinde olmazsa olmaz dediğim bir kripto para alım-satım sitesi.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu