Genel

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan mistik havanın sahibi olan insanları büyüleyici yapıya sahip Bayrampaşa ilçesi ile her geçen gün gelişim göstermektedir. İstanbul’ da nüfusu her geçen yıl beklenen oranların da üzerinde artış gösteren bir ilçe olmaktadır. Gerek aldığı göçlerden dolayı gerek ise sanayi ve ticaretin ilerlemesi ile nüfus artmaktadır. İstanbul için ticaret ve sanayi alanların da yardımcı ilçelerin başında gelen Bayrampaşa da iş imkânı oldukça fazla olmaktadır. Yıllar öncesin de Bayrampaşa ilçesinde tarım yapılmaktadır. Fakat nüfus arttıkça tarım yerini ticaret ve sanayiye bırakmaktadır. Genellikle Bayrampaşa da çalışan kişiler dışarıdan gelmektedir. Çünkü göç edilmesinden dolayı iş dağılımı değişmektedir. Bayrampaşa ilçesinin yerlisi olan kişiler de esnaflık ile uğraşmaktadırlar.

 Bayrampaşa evden eve nakliyat için her şey kolaylık ile ve çabuk bir şekilde hazırlanmaktadır. Yer itibari ile önemli olan ilçe sanayi ve ticaret ile geçinmektedir. Bu neden ile nakliyat işi pek yaygın durum da olmamaktadır. Nakliyat yapan kişiler Bayrampaşa ilçesin de tanınmaktadır.

Nüfus artışı nedeni ile Bayrampaşa gelişmekte ve her geçen gün yeni bir avm alış veriş merkezine de ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca sağlık kurumlarının da sayısı artırılarak hizmet en üst düzeye çıkarılmaktadır. Bayrampaşa ilçesi eski yorgun, bitkin ve yıpranmış görüntüsünü bir kenara bırakarak yeni modern görüntüsüne günümüz de kavuşmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu