Genel

Avrupa Yakasının Tatil Cenneti

Silivri İstanbul ilinin Avrupa yakasında bulunan sahili ve bölgesel konumu ile yaz aylarında nüfus artışı yaşadığı tatilcilerin cenneti haline gelen bir ilçesidir. Bölgenin ormanlık alanlarında çulluk, karaca, çakal, tilki, domuz, gelincik, porsuk, kokarca ve daha birçok hayvan bulunmaktadır. Ayrıca ormanlarda Karaçam, Ceviz, Söğüt, Ardıç, Fındık, Muşmula, Ahlât gibi birçok ağaçlarda yer almaktadır. İlçenin 22 semti bulunmaktadır. Bunlardan en çok isimleri duyulanlar arasında Mimar Sinan, Gelevri, Selimpaşa,  Semizkumlar, Kadıköy, Gümüşyaka gelmektedir.

Ev taşımacılığı konusunda sektörde birçok firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar teknoloji ile birlikte işleri gereği kendilerini ve kullandıkları ekipmanları sürekli yenileyerek son derece kaliteli bir hizmet sunacakları için müşterileri tarafından her zaman aranılan ve referans olunabilen bir firma haline gelmektedirler. Her yapılan iş kendi bünyesinde dikkat, titizlik ve kalite istediği için bu tür hizmetler veren işyerlerinin çok daha özverili olarak çalışmaları gerekmektedir. Bunlardan biri de Silivri Evden Eve Nakliyat firmasıdır. İş ahlakı ile sektörde haklı olarak iyi bir başarı sağlayan firma müşterilerinin kendilerine duydukları güvene her zaman layık olmuş ve istikrarlı çalışmaları sayesinde de olmaya devam etmektedirler.

Silivri’de tekne kiralayıp sahili bir boydan diğer boya kadar gezebilirsiniz. 32 gözlü Mimar Sinan Köprüsü, plajlar, Kamp alanları, Boşnak bahçe’de bulunan kale surları ve mağaralar, Sadrazam Piri Mehmet Paşa cami gezilebilecek ve görülebilecek yerlerdir.  

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu